Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Apple випустить окреме оновлення для власників iPhone 12: має виправити проблему з надмірним радіовипромінюванням

У кожній країні визначений допустимий показник SAR (Specific absorption rate) – питомий коефіцієнт поглинання електромагнітного випромінювання, і згідно з нещодавніми тестами виявилось, що iPhone 12 у Франції цей рівень перевищують, тож уряд заборонив Apple продавати смартфони цієї серії у країні.

Джерело: ITC.ua.

Apple, яка раніше заборонила техпідтримці коментувати проблеми з надмірним радіовипромінюванням iPhone 12, оголосила, що випустить оновлення програмного забезпечення, яке має знизити цей рівень.

«Ми випустимо оновлення програмного забезпечення для користувачів у Франції для адаптації до протоколу, який використовують французькі регулятори. З нетерпінням чекаємо, що iPhone 12 і надалі буде доступний у Франції», — йдеться в заяві Apple для Reuters.

Згідно з тестами iPhone 12 перевищував європейські ліміти — Бельгія та Нідерланди заявили, що проведуть власні перевірки, а Італія має намір вимагати в Apple оновлення ПЗ. Загалом французький регулятор ANFR перевірив на стандарти радіовипромінювання понад 140 смартфонів — і, згідно зі змінами правил тестувань 2020 року (коли положення оновили тестами для кінцівок), радіовипромінювання вимірювалось на відстані 0 мм від кінцівок, на відміну від 5 мм під час тестів для всього тіла.

фото: ілюстративне.


Перейти до вмісту