Ви тут:
Віртуальна археологія 

«Центр охорони та досліджень пам’яток археології » запроваджує новий інноваційний проєкт – «ViRтуальність забутих предків: імерсивний світ шаманського поховання бронзової доби»

Комунальний заклад «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради отримав  фінансування по гранту на створення діджитал-продуктів від державного інвестора  культурних індустрій та мистецтва «Український культурний фонд». Реалізація проєкту відбуватиметься з 15.06.2023  по 31.10.2023.

Автор ідеї проєкту, і член команди – науковець, археолог, історик, директор Центру В’ячеслав Шерстюк, який з лютого 2022 р. добровільно пішов захищати Батьківщину, і наразі служить у лавах аеророзвідувальної 67-ї ОМБР ЗСУ.

Центр вже вдруге – переможець конкурсу УКФ і в 2020 році реалізував проєкт “Віртуальні мандрівки пам’яткам історії та археології  Полтавщини”, завдяки якому була створена інтерактивна тривимірна мапа археологічних об’єктів Полтавської області з функціями віртуальних перельотів, наповнена 260 досьє на об’єкти, 3D-сферами, панорамами та тривимірними віртуальним реконструкціями стародавніх поховань https://map.codpa.org.ua/

Проєкт 2020-го року #віртуальні_мандрівки_Полтавщиною отримав перемогу в річному конкурсі реалізованих проєктів від Українського культурного фонду в номінації “Кращий цифровий продукт року”.

 

 

 

«Проєкт впроваджується за підтримки Українського культурного фонду».

Перейти до вмісту