Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські бібліотекарі представили новий проєкт креативу молодих мам

Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара в межах проєкту “Тиждень бібліотечних активностей» започаткувала цикл цікавих майстер-класів “Скарбничка ідей від чарівних матусь”.


Назва виникла не випадково, бо саме молодь та талановиті мами – активні відвідувачки бібліотеки готують, створюють та ведуть майстер-класи. Відвідувачі заходів – діти різного віку від 5 до 12 років.

Щовівторка втілюються нові ідеї та цікаві задуми, під час занять використовуються різні матеріали.  Аби долучитися до майстер-класів треба записатися в бібліотеку, участь – безкоштовна.

Під час таких майстер-класів, дитина відволікається від гаджетів, отримує нові знання, розвиває свій творчий потенціал, вчиться комунікувати з іншими дітьми і налагоджувати соціальні контакти.

Тож охочих запрошують щовівторка о 13:00 до Полтавської обласна бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара (вул. Олеся Гончара, 25 а) на майстер-класи та щодня на інші цікаві бібліотечні активності.

“Варто додати, що талановиті матусі не тільки з Полтави, а й із різних міст, як Харків, Луганськ, Охтирка, Краматорськ… Усі ми зараз – одна велика родина батьків, яка бажає дітям щасливого та цікавого дитинства”, – говорить завідувачка відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара Наталія Рисенко.

Марія Бойко

Фото: Наталія Рисенко

Перейти до вмісту