Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Оновлено версію програмного забезпечення ПРРО від ДПС

Державна податкова служба України повідомляє про оновлення версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS.

Джерело: Головне управління ДПС у Полтавській області.

В оновленій версії: додано можливість використання КЕП у форматі .pfx; удосконалено механізм повернення з ПРРО, що використовується, чеків, які були сформовані іншим ПРРО, що належить/належав одному суб’єкту господарювання; виключено обмеження щодо перегляду чеків у модулі «Історія операцій», сума яких перевищує 1 млн грн; удосконалено функціонал щодо перевірки стабільності інтернет-з’єднання та з’єднання з Фіскальним сервером контролюючого органу при виході ПРРО з режиму офлайн.

Проєкт EU4PFM допомагає впроваджувати реформу ПРРО в Україні, надаючи експертну та фінансову підтримку щодо розробки і вдосконалення ІТ-рішень для ПРРО.

Версія для завантаження безоплатного ПРРО від ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/

Інформаційні матеріали щодо ПРРО за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/

Інформаційна підтримка за телефоном: 0800501007.

Суб’єкт господарювання для проведення розрахункових операцій обирає за власним бажанням ПРРО від ДПС чи будь-яке інше (комерційне) рішення. Наприкінці червня роботу ПРРО від ДПС продемонстровано на 27-й Генеральній асамблеї Внутрішньоєвропейської організації податкових адміністрацій (ІОТА) та отримано схвальну оцінку учасників. 

Залишаємось на зв’язку: Комунікаційна платформа: [email protected], підписатись на сторінку Faсebook ГУ ДПС у Полтавській області https://www.facebook.com/tax.poltava

Перейти до вмісту