Ви тут:
Суспільство 

День будівельника: найкращі привітання та листівки зі святом

Щороку другої неділі серпня Україна вітає будівельників. 2023 року День будівельника відзначають 13 серпня. Важливість цієї професії є величезною, адже результатами праці будівельників ми користуємося щодня.

День будівельника – це професійне свято встановлене в 1993 році указом президента Леоніда Кучми на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів. Відзначається щорічно у другу неділю серпня.

Привітання з Днем будівельника

***

Вітаю з Днем будівельника! Нехай у тебе завжди виходить усе на 100% і праця дарує радість. Щоб проекти були успішними, а життя — щасливим!

***

Вітаю із Днем будівельника! Бажаю мінімум труднощів і витрат, максимум сил та удачі у справах будівництва, та й у особистих справах також. Нехай кожен проект – робочий чи життєвий – увінчується успіхом!

 

***

З Днем будівельника! Бажаю творчих успіхів, втілення всіх задумів та досягнення найвищих вершин!

***

Нехай кожен проект буде наповнений любов’ю та виконаний із душею! Нехай кожна розпочата справа обов’язково завершується успіхом. Бажаю, щоб особистого часу вистачало на реалізацію будь-яких планів. Зі святом будівельника тебе!

***

З Днем будівельника! У професійне свято хочу побажати міцного здоров’я, цікавих проектів та задоволених клієнтів!

***

Всіх будівельників вітаю з професійним святом і хочу побажати ефективної та творчої праці, щастя та здоров’я, успіхів та благополуччя. Нехай робота приносить вам насолоду!

Фото: ілюстративні

Перейти до вмісту