Ви тут:
Суспільство 

alyona alyona, Олександр Педан, Андрій Шимановський та інші українці розповіли, що для них незалежність

Своїми думками вони поділилися для діджитального проекту “Українологія”.

Українська незалежність – це могили з синьо-жовтими стягами, зруйновані ракетами домівки, вдови та сироти. Але одночасно це – можливість бути вільними: у поглядах, словах, віросповіданні, на своїй землі. Кожен українець вкладає власні сенси в цей день. Але однаково для всіх День Незалежності – і велике свято, і день трауру, оскільки ціна, яку платить країна, неймовірно висока.

У День Незалежності українці, серед яких телеведучий Олександр Педан, реп-співачка alyona alyona, підприємці, інфлюенсери, громадські діячі, лікарі та вчителі розповіли, що для них незалежність.

“Що для мене означає незалежність? Перш за все, це – воля! Це – свобода! Це – можливість вибирати та жити щасливо”, – розповіла alyona alyona.

“Для мене незалежність – це можливість вільно мислити, вільно спілкуватися і вільно дихати на всій території нашої країни”, – каже Олександр Педан.

“Я народився у 1998 році, через сім років після того, як Україна вже здобула незалежність. Але сьогодні я намагаюся робити все, що від мене залежить, щоби ми її не втратили. Тому незалежність нашої держави – це моя мотивація”, – ділиться TikTok-блогер і популяризатор української мови Андрій Шимановський.

Своїми думками українці поділилися у форматі відео і зробили це для діджитального проекту “Українологія”. Цей проект спрямований на дітей та молодь. Його мета – розвінчувати міфи російської пропаганди, надаючи базу перевірених фактів про Україну – її історію, культуру, мову, людей. Реалізовує проект громадська організація “UMIND”, і її голова Олена Левандовська також поділилася своїми сенсами про незалежність.

“Незалежність – це готовність обрати свій шлях, сміливо ним йти й нести за нього відповідальність”, – каже Олена.

До умовного флешмобу приєдналася й кардіологиня Олександра Телегузова.

“Незалежність – це серце України. Це наш історичний вибір та наша цінність!” 

Переглянути відео можна за посиланням. А більше інформації про Україну – її діячів, культуру, історію, мову – можна знайти на сторінках в Instagram і TikTok 

Проект реалізується ГО UMIND у рамках проекту “Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства”, що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Перейти до вмісту