Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За рік Оржицька громада зібрала для військових близько мільйона гривень

Протягом року (з 22 травня 2022 по 5 червня 2023 року) – жителі та гості Оржицької громади на благодійних заходах, що проводилися майже в кожному населеному пункті, зібрали 945 тисяч 933 гривні благодійних коштів на підтримку земляків –військовослужбовців Збройних Сил України.

Про це повідомили в Оржицькій селищній раді.

Найбільші суми задонатили на заходах у смт Оржиця – 308 тис. 367 грн, селі Сазонівка – 103 тис. 319 грн та селі Чевельча – 70 тис. 600 грн.

У селах Савинці, Чутівка, Лукім’я зібрано більше 40 тис. грн, у селах Плехів, Великоселецьке, Яблуневе – більше 35 тис. грн, у селах Круподеринці, Чайківщина, Тарасенкове, Денисівка, Райозеро, Онішки – більше 20 тис. грн, у селі Новий Іржавець – 18 тис. 473 грн, у селі Старий Іржавець – 13 тис.  908 грн, трохи менше 10 тис. грн – у селах Заріг, Маяківка, Тарасівка та Золотухи.

На сьогодні із зібраних у квітні-червні коштів (160 тис. 778 грн) використано 113 тис. 191 грн. Цього тижня відповідно до запитів земляків-військовослужбовців чи їхніх рідних придбано спорядження: 26 наповнених тактичних аптечок, 6 пар тактичних рукавичок, 6 розвантажувальних систем РПС, 6 тактичних рюкзаків, 5 каремат-сидінь, 9 комплектів тактичних наколінників та налокітників, 4 турнікети.

Спорядження передане 22-м захисникам – жителям сіл Чутівка, Круподеринці, Чайківщина, Старий Іржавець, Сазонівка, Денисівка, Тарасівка, Онішки, Золотухи та смт Оржиця. Зокрема, задоволені і попередні заяви на тактичні аптечки.

Крім того, 46 військовослужбовцям передано по 3 блоки цигарок, які свого часу доставив до селищної ради Благодійний фонд Олександра Трухіна. Спальні мішки, що з -поміж іншого були в доставленій до селищної ради у лютому цього року гуманітарній допомозі від громади міста Рокенберг у Німеччині, забезпечуватимуть теплом у польових умовах п’ятьох захисників.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту