Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

З бюджету Пирятинської громади на соцзахист та медицину спрямовують найбільшу частину видатків, – Андрій Сімонов

9 червня на території Пирятинської міської лікарні зібралася розширена нарада з метою огляду роботи відділень та вивчення нагальних проблемних питань, які вимагають термінового вирішення.У нараді брали участь головний лікар Олександр Гаркавенко та керівництво лікарні, міський голова Андрій Сімонов, депутати та фахівці виконкому Пирятинської міської ради.

Про це повідомили у Пирятинській міській раді.

Завідувачі відділень ознайомили з умовами, у яких надають медичні послуги хворим. Хірургічне відділення досить непогано відремонтоване у холі, проте лікарняні палати вимагають як поточного ремонту, так і сучасних ліжок. Найпроблемнішим у міській лікарні є терапевтичне відділення, де умови перебування хворих залишають бажати кращого. Неврологічне відділення справило хороше враження, тут створено належні умови для якісного надання послуг пацієнтам: лікарняні палати, меблі, столова та кухня, санвузол – усе на сучасному рівні.

Міський голова Андрій Сімонов оглянув кабінети та їх обладнання, поспілкувався з лікарями. Під час підбиття підсумків висловили своє бачення депутати міської ради Валентина Клепач та Олег Тристан. Зокрема, депутат Віталій Ящик наголосив, що у кожному конкретному випадку подібне засідання повинне супроводжуватися інформацією не лише про потреби, а й про розміри необхідних видатків. До цієї зустрічі необхідно було підготувати хоча б приблизний кошторис витрат. На його думку, до ремонтних робіт слід підходити комплексно, розробити проєкт й за необхідності, у ході реалізації, вносити у нього зміни. В такому випадку буде видно об’єми і якість виконання робіт.

Голова громади Андрій Сімонов зазначив, що з бюджету громади на соціальний захист населення та медицину спрямовується найбільша частина видатків. З початку року на первинну та вторинну ланки з бюджету громади виділено понад 13 мільйонів. Охопити поточним ремонтом усю галузь медицини одночасно швидко не вдається, адже бюджет громади має свої межі й процедура освоєння бюджетних коштів вимагає певного часу. Цього року вже виділено близько 4 млн гривень з місцевого бюджету на завершення ремонту дитячого відділення; також повністю фінансується харчування хворих – близько 1,5 млн; виділено кошти на пандуси та розробку проєкту реконструкції приймального відділення лікарні. Найближчим часом очікують отримати сучасний рентген-апарат та комп’ютерний томограф.

Фото: Пирятинська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту