Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла найчастіше користуються картками єВідновлення ПриватБанку.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за даними уряду понад 65% людей, які вже оформили виплати через Дію, вибирають саме картки ПриватБанку.

Оформити картку єВідновлення у ПриватБанку можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24 – зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єВідновлення. Після відкриття картки залишиться подати заяву на отримання виплати у застосунку Дія. Відкрити картку єВідновлення в ПриватБанку вигідно – клієнти отримують 15% кешбеку за здійснені оплати.

Потрібно лише відкрити картку у Приват24 та зареєструватися на сайті банку.

За умовами програми, картка єВідновлення діятиме 12 місяців з дня отримання коштів. Отримувач компенсації може витратити її на безготівкову оплату товарів та послуг українських компаній – партнерів програми, що працюють в у сферах житлового та торгового будівництва та мереж магазинів будівельних і оздоблювальних матеріалів.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту