Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Шишацькій громаді встановили меморіальну дошку захисникові України Миколі Цалку

6 червня мало би виповнитися 23 роки Миколі Цалку з Жоржівки. 21-річний захисник України загинув на війні з російськими окупантами. Це сталося на початку повномасштабної війни. У Жоржівці встановили меморіальну дошку воїну Миколі Цалку і провели перший футбольний турнір на його честь.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці “Життя Шишацької громади”.

Відкриття меморіальної дошки відбулося на шкільному подвір’ї, де Микола Цалко провів свої юнацькі роки. Почесну місію довірили батькові та братові полеглого воїна. Побратими Миколи Цалка з 79 окремої десантно-штурмової бригади записали звернення до його родини та односельців. Після урочистого заходу односельці поклали квіти до могили Героя.

Директор школи Сергій Цьова та вчитель Сергій Вітценко запросили до військово-патріотичного музею “Тризуб”, що діє при школі з 2018 року. Музей офіційно зареєстрований і постійно доповнюється експонатами, які передають захисники із Жоржівки.

Також у громаді започаткувати проведення щорічного Кубка з міні-футболу на честь Миколи Цалка. Участь взяли п’ять команд: три з Шишацької громади і дві – з Диканської/

“Цей турнір стане традиційним і щороку, у пам’ять про Миколу Цалка, збиратиме все більше учасників і глядачів. А він, вічно юний і усміхнений, спостерігатиме за дійством з банера, прапорів, плакатів, кубка і, можливо, звідти, де ми його не бачимо”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Facebook

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту