Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві анонсують сольний концерт «Гарного настрою»

9 червня о 18 годині у Центрі культури та дозвілля відбудеться благодійний звітний концерт Зразкового ансамблю танцю «Гарний настрій» «Без кореня й полин не росте».

Мета натхненних танцюристів – невпинно допомагати нашим захисникам. За цей рік вони не вперше влаштовують благодійні заходи зі збором коштів для потреб ЗСУ. Шанувальники цього колективу  знають, що кожен їх концерт неповторний, не схожий на попередній, має свою тему, ідею та  сюжет. В цьому році «Гарний настрій» (керівник Оксана Євстігнєєва) вирішив збагатити себе і глядача скарбами вікової мудрості: відкрити скриньку народних приказок та прислів’їв, щоб показати їх доречність та актуальність у сьогоденні.

Дорогі випускники! Друзі! Щиро будемо раді побачити вас на нашому Звітному концерті.  В цьому році вдалося дещо розправити крила. Учасники колективу працювали з неймовірною віддачею і бажанням. Тому, нам є чим вас і порадувати, і здивувати. Протягом року ми вже провели два благодійних концерти. Маємо надію, що і цей концерт збере кошти, які підуть на допомогу нашим захисникам. Приходьте, підніміть собі настрій. А ще всі разом будемо наближати перемогу, допомагаючи нашим бійцям на фронті. Слава Україні!” – запрошує хореограф, керівник колективу Оксана Євстігнєєва.


Колектив засновано 1997 року, відтоді він плідно працює над репертуаром, учасники невтомно підвищують свій професійний рівень, а також акторську майстерність, адже основний напрямок творчої діяльності ансамблю – це сюжетна хореографія. Девіз, який діти самі обрали – «Гарний настрій даруємо всім, Полтава – найкраща, вона рідний дім!».

Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «Гарний настрій» має високе рейтингове місце серед танцювальних колективів України, що працюють у даному жанрі. Про це свідчить велика кількість призових місць, отриманих на міжнародних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях, а також Гран-прі, що є найвищою відзнакою.

Яскравий, динамічний концерт, що анонсується нині складеться з 11 нових постановок, також обіцяють подарувати улюблені глядачем танцювальні номери минулих років. За бажанням учасників відновлені найособливіші хореографічні хіти, а фінальний номер, обіцяють організатори, змусить співати і танцювати весь зал.

Фото – ЦКД

Перейти до вмісту