Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ПУЕТ дарує надію: для дітей ВПО провели благодійний захід

4 червня благодійна організація “Проліска” разом з відомим кафе “Пан Пельмень” провели благодійний захід з дітьми внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які проживають у гуртожитку Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ). Подія була спрямована на підтримку та навчання дітей, допомагаючи їм забути про труднощі, які вони зазнають у повсякденному житті.

Під час заходу, де панувала атмосфера радості та взаєморозуміння, діти ВПО взяли участь у майстер-класі з ліплення вареників та пельменів. Під керівництвом професійних кулінарів з кафе “Пан Пельмень”, маленькі майстри отримали унікальну можливість досліджувати свою творчість та випробувати навички в кулінарному мистецтві. Завдяки цьому заходу, діти відчули себе не тільки важливими членами команди, а й змогли відчути свою значущість та потенціал, що є в них.

Крім навчання техніці ліплення, захід також мав мету надати дітям позитивні емоції та незабутні враження. На завершення заходу, кожна дитина отримала особистий подарунок від “Проліски” та кафе “Пан Пельмень”. Це було не просто матеріальне донесення допомоги, а й символ турботи та підтримки, які вони отримують від благодійних організацій та громадськості.

Цей благодійний захід став нагадуванням про те, що маленькі кроки можуть мати велике значення в житті дітей ВПО. Він створив можливість для дітей забути на мить про свої турботи та зануритись у світ творчості та радості. Такі заходи допомагають відновити надію, яка є важливим елементом у процесі становлення та розвитку кожної дитини.


 

 

Фото – ПУЕТ

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту