Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

При Полтавській ОВА формують склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану» «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», Положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Полтавській обласній військовій адміністрації, затвердженого розпорядженням начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 31. 05. 2023 № 358, Полтавська обласна військоваадміністрація формує склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Полтавській обласній військовійадміністрації (далі – координаційна рада).

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради своїх представників необхідно подати у друкованій та електронній формах до Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації (36014, м.Полтава, вул. Пушкіна, буд. 115, каб. 3), а також на електронну адресу [email protected] до 15 червня 2023 року (включно).

До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від інституцій, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства тощо (згідно з Положенням, що додається).

За додатковою інформацією просимо звертатися до Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації на вищевказану електронну адресу або за тел. (0532) 569268.

 

 

фото: ілюстративне


 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту