Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині призначили керівника обласної прокуратури

Заступник Генерального прокурора Антон Войтенко представив нового керівника Полтавської обласної прокуратури Євгена Гладія.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Антон Войтенко окреслив ключові задачі, поставлені Генеральним прокурором. Він наголосив, що пріоритетом залишається документування злочинів, пов’язаних із російською агресією на території України. Серед першочергових викликів також злочини проти основ національної безпеки. Окрім цього, у фокусі уваги протидія корупції, злочинам у бюджетній і земельній сферах, проявам організованої злочинності.

Заступник Генпрокурора зазначив, що новопризначений керівник має великий досвід роботи та здатен організувати колектив для виконання поставлених завдань.

Євген Гладій запевнив, що докладе максимум зусиль для забезпечення належної реалізації функцій прокуратури на Полтавщині.

Довідково: Євген Гладій, 1984 року народження. Випускник Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2006 року, понад 11 років – на керівних посадах. До призначення очолював Обухівську окружну прокуратуру на Київщині.

Фото: прокуратура

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту