Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

Може бути в магазинах Полтавщини: у заморожених овочах виявили небезпечну речовину

У заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі, виявили небезпечну речовину. Ці овочі можуть бути і в магазинах Полтавської області.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

“Через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 05 червня 2023 року № 2023.3251-fup2 стосовно виявлення хлорпірифосу у (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України (отримувач: ПП «Здоровий продукт», вул.Тростянецька 47/154, м. Київ, 02175)”, – йдеться у повідомленні.

Хлорпірифос – інсектицид, який широко використовується в побуті, сільському господарстві та промисловості. Потрапляючи в організм людини, він викликає гострі порушення роботи центральної нервової системи: головний біль, порушення свідомості аж до розвитку глибокої коми, судоми.

Якщо побачите цю продукцію в обігу, просимо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою: вул. Воскресенський узвіз, 7, м. Полтава, 36020, тел. (0532) 60-66-47, e-mail: [email protected], тел. Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини: (0532) 56-99-63.

 

 

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту