Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Бюджетна комісія Полтавської облради підтримала передачу матеріальних цінностей для потреб Херсонщини

7 червня під головуванням Лариси Босенко відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

У засіданні взяли участь начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники начальника обласної військової адміністрації: Олексій Бруслик, Ігор Панченко, депутати обласної ради: Олег Діденко, Людмила Смотрицька; Ігор Процай, Оксана Винниченко, Олександр Ващенко, Андрій Удовиченко; Фахраддін Мухтаров (у режимі відеоконференції), заступник керівника апарату ‒ керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тамара Синявська, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, виконавчого апарату обласної ради.

Директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОВА Олександр Чалий поінформував щодо передачі матеріальних цінностей регіонального матеріального резерву Полтавської області для потреб Херсонської області, яка постраждала після підриву Каховської ГЕС. Він зазначив, що в матеріальному резерві області є речі, які необхідні на півдні України.

“Видача визначених матеріальних цінностей не буде критичною для Полтавщини, але допоможе врятувати життя і здоров’я співвітчизників. Зокрема, комунальним закладам Херсонщини будуть передані човни, двигун, мотопомпи, рукави для помпи всмоктуючі, рятувальні і страхові жилети та ін”, – йдеться у повідомленні.

За підсумком обговорення члени постійної комісії рекомендували Полтавській ОВА підготувати та внести відповідний проєкт рішення на розгляд сесії обласної ради в установленому порядку.

Нагадаємо, учора спрямували 10 млн грн з обласного бюджету на допомогу Херсонщині. 

Фото: Полтавська обласна рада

Перейти до вмісту