Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

13 човнів, 12 мотопомп та 20 тонн питної води: допомога з Полтавщини вже прибула на Херсонщину

З Полтавщини на Херсонщину передали 13 човнів, 12 мотопомп і рукави до них, мотори для човнів, рятувальні та страхові жилети, рятувальні кола, напівкомбінезони вже доставлені. Крім того, привезли повітропідігрівники, моторне мастило і бронежилети. І ще 20 тонн питної води.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у Telegram.

“Чергова допомога з Полтавщини вже прибула на Херсонщину. Оперативно з громадами, благодійниками, соціально відповідальним бізнесом зібрали й відправили необхідні речі. Мій заступник Олексій Бруслик – у Херсоні. За моїм дорученням координує роботу щодо передачі допомоги від нашої області. 13 човнів, 12 мотопомп і рукави до них, мотори для човнів, рятувальні та страхові жилети, рятувальні кола, напівкомбінезони вже доставлені. Крім того, привезли повітропідігрівники, моторне мастило і бронежилети. І ще 20 тонн питної води”, – зазначив Дмитро Лунін.

Крім того, начальник Полтавської ОВА додав, що триває активний збір для наступної відправки.

“Дякую всім, хто долучився. Продовжуємо допомагати Херсонщині. Триває активний збір від громад для наступної відправки. Спільними зусиллями впораємося з усіма викликами. Плече до плеча. Все буде Україна!”, – наголосив він.

Фото: Telegram Дмитра Луніна

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту