Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За 4 місяці 2023 року Полтавська митниця перерахувала до держбюджету 934 млн грн, – Олександр Горбов

З січня по квітень 2023 року Полтавська митниця перерахувала до Державного бюджету України митних платежів на 934 млн грн. Це на 230 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Про це повідомив в.о. начальника Полтавської митниці Олександр Горбов під час апаратної наради 29 травня.

“Щоденний державний бюджет України поповнюється на 11 млн грн, що в еквіваленті складає 300 тис доларів США. Це забезпечено шляхом здійснення зовнішньоекономічної діяльності 462 суб’єктів господарювання. З них 190 суб’єктів з інших областей України. Що стосується структури експорту, то вона є сталою впродовж останніх років. Зокрема суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності вивозять котуни із залізної руди, жири та олії тваринного або рослинного походження, залишки і відходи харчової промисловості, зернові культури, насіння олійних рослин, обладнання та механічні пристрої, кондитерські вироби, молочні продукти та інше”, – прозвітував Олександр Горбов.

При імпорті в основному вивозять насіння олійних рослин, машини, обладнання і механічні пристрої та їх частини, зернові культури, тютюн, чорні метали, електричне обладнання, добрива, вироби з чорних металів, інші продукти хімічної промисловості. Загалом вантажі зони діяльності Полтавської митниці експортувались до 70 країн, імпортне постачання надійшло із 47 країн.

Олександр Гордов додав, що завдяки правоохоронній роботі митниці зафіксували порушення митних правил, які заподіюють значну шкоду економічним інтересам держави. 2023 року склали 10 протоколів про порушення митних правил на суму понад 446 тис. грн.

 

 

Перейти до вмісту