Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У “Полтаватеплоенерго” нагадали про повірку лічильників: куди звертатись

З 4 червня втратить чинність Постанова Кабінету Міністрів України № 412 від 5.04.22 р., на підставі якої було відтерміновано строки чергової повірки засобів вимірювальної техніки у період воєнного і надзвичайного стану. Відповідно подання на повірку лічильників води, газу, електроенергії, теплолічильників на території України, крім територій, зазначених у пунктах 1 і 2 цієї постанови забезпечується упродовж 3-х місяців після закінчення опалювального сезону.

Про це повідомили у ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

У Полтаві опалювальний період завершився 31 березня.

Усі індивідуальні прилади обліку підлягають обов’язковій періодичній повірці, яка проводиться кожні чотири роки. Згідно із Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» споживачі її проводять власним коштом. Отже, власникам вузлів обліку теплової енергії термін повірки яких закінчився, або закінчується до початку опалювального періоду 2023-2024 необхідно в міжопалювальний період, а саме до 1 жовтня 2023 року, провести повірку приладу обліку теплової енергії. Розпломбування вузла розподільного обліку проводиться лише представником ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» (безоплатно) в присутності споживача зі складанням двостороннього акту. Номер телефону для довідок (510-464, 510-489)

Після проведення повірки для прийняття на абонентський облік вузла обліку теплової енергії необхідно звернутися в ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» за адресою вул. Духова, 5, кімната № 3, 4 для отримання рахунку за опломбування приладу обліку (вартість опломбування 1-го квартирного приладу обліку становить 279,28 грн з ПДВ).

Роботи по періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту квартирних засобів обліку гарячої води здійснюють:

— КП ПОР «Полтававодоканал» м. Полтава, вул. Спаська, 9, за телефонами: 61-28-21, (050)403-03-75,(067)549-92-67;

— ТОВ «Еталон-Полтава» м. Полтава, вул. Соборності, 60, за телефонами: (068)270-19-45, (050)775-90-23, (099)216-13-12.

— Метрологічна лабораторія ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» м. Полтава, вул. 23 Вересня, 15, за телефоном (0532)63-29-54.

Слід додатково передбачити виконання робіт на: розпломбування/опломбування лічильників фахівцями КП ПОР «Полтававодоканал» (безкоштовно); демонтаж/монтаж лічильників та встановлення/зняття тимчасових «вставок» у мережу водопостачання на час відсутності лічильників; самостійну доставку приладів обліку в метрологічну лабораторію.

КП ПОР «Полтававодоканал» проводить демонтаж лічильників і їх повірку у метрологічній лабораторії КП ПОР «Полтававодоканал», а ТОВ «Еталон АСП» здійснює повірку на місці встановлення лічильників переносною атестованою установкою безпосередньо у споживача. В обох випадках свідоцтво про проходження (Свідоцтво про повірку законодавчо-регульваного засобу вимірювальної техніки) чи непроходження (Довідка про непридатність засобу вимірювальної техніки) повірки видає ДП «Полтавастандартметрологія».

Після проходження періодичної повірки необхідно надати підтверджуючі документи до абонентської служби підприємства ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» за адресою: м. Полтава, вул. Генерала Духова, 1.

У разі відсутності у підприємства інформації про проведення споживачем періодичної повірки вузла розподільного обліку, після спливу строку повірки, нарахування будуть проводитись згідно з нормативами (нормами) споживання (із розрахунку 120л гарячої води на кожну особу на добу).

Дізнатися точну дату наступної повірки можна за допомогою цілодобового он-лайн сервісу офіційного сайту підприємства «Особистий кабінет споживача» або, якщо ви ще й досі не користуєтеся цим цілодобовим сервісом, зателефонувавши у робочий час до інформаційно-довідкової лінії абонентської служби підприємства на багатоканальний номер (0532) 510-455.

Перейти до вмісту