Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Краєзнавець з Лохвиці на Полтавщині став лауреатом всеукраїнського фонду Тараса Шевченка

Визначені лауреати міжнародної відзнаки Всеукраїнського благодійного культурно-наукового фонду Т.Г. Шевченка «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» 2023 року.

Олександр Панченко(м. Лохвиця, Полтавщина) – громадський діяч, письменник, публіцист, журналіст, автор 20-ти книг з політичної публіцистики, упорядник 23-ох книг споминів видатних діячів українського національно-визвольного руху, ініціатор та фундатор встановлення пам’ятників, пам’ятних знаків видатним політичним діячам, які боролися за незалежність України – за послідовну багаторічну працю з дослідження історії трагічних сторінок, зокрема Голодомору, та їхнє висвітлення в Україні й світі;

Михайло Сорока (м.  Київ) – журналіст, публіцист, громадський діяч, голова Київської організації Національної спілки журналістів України, автор 23-ох книг та сотень статей з дослідження новітньої історії України – за потужний багаторічний творчий внесок у відродження та становлення української держави та її утвердження в міжнародному співтоваристві.

Полтавський офіс УІНП (за матеріалами сайту Української літературної газети)

Перейти до вмісту