Ви тут:
Суспільство 

Додатковий захист відправлень: Укрпошта вводить новий вид пакування

Від сьогодні в усіх міських відділеннях Укрпошти стало доступна опція додаткового пакування відправлень в стретч-плівку, що дозволяє ще надійніше захистити відправлення. Національний оператор продовжує покращувати свої послуги, роблячи їх більш доступними та зручними для клієнтів. Одним з пріоритетів компанії є надійна доставка. Саме тому ми постійно наголошуємо на необхідності правильного пакування відправлень, що забезпечує схоронність на всьому шляху руху у будь-який куточок України.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Відтепер, при оформленні відправлення у відділенні, клієнти зможуть обрати для пакування або для доупакування стретч-плівку як для крихких, так і некрихких відправлень як додатковий захист. Переваги пакування у стретч-плівку:

–          плівка захистить відправлення від вологості, бруду та пилу;

–          пакування у плівку захистить посилку від подряпин та сколів;

–          відправлення збереже свій презентабельний вид.  

Вартість пакування у стретч-плівку залежить від розмірів та габаритів поштового відправлення і становить від 6 до 12 гривень.
Також для клієнтів Укрпошти у відділенні завжди доступні різні види як основного, так і додаткового пакування – коробки, пакети, конверти, повітряно-бульбашкова плівка, тощо. 

Перейти до вмісту