Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податковий календар на 1 травня

1 травня – останній день сплати плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за березень 2023 року. Останній день сплати юридичними особами авансового внеску за І квартал 2023 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Останній день сплати юридичними особами авансового внеску за І квартал 2023 року транспортного податку.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Останній день сплати за березень  рентної плати за:

–          користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

–          користування радіочастотним ресурсом України;

–          транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними 

–          нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;

–  транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Останній день сплати єдиного податку з юридичних осіб платниками єдиного податку четвертої групи за І квартал 2023 року.

Останній день сплати єдиного податку з юридичних осіб платниками єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за березень 2023 року.

Останній день сплати єдиного податку платниками ІІІ групи, які використовують особливості оподаткування у розмірі 2 відсотки доходу, за результатами декларацій поданих за березень 2023 року.

Останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність за 2022 рік.

Останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізичними особами – підприємцями, крім тих що обрали спрощену систему оподаткування, за 2022 рік.

Останній день подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік.

Останній день сплати єдиного податку платниками ІV групи фізичними особами – підприємцями за І квартал 2023 року.

Останній день сплати плати за землю фізичними особами – підприємцями – власниками та землекористувачами земельних ділянок за березень 2023 року.

Останній день сплати за березень 2023 року податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді: 

– процентів на поточний або депозитний банківський рахунок; 

– процентів на вклади члена кредитної спілки.

Останній день сплати за березень 2023 року податковим агентом податку на доходи фізичних осіб, у разі якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку.

Останній день сплати за березень 2023 року податковим агентом військового збору, у разі якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку.

Перейти до вмісту