Ви тут:
Суспільство Україна 

Зрадник, який під час окупації Харківської області активно будував кар’єру в так званій народній міліції, постане перед судом

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишнього правоохоронця із селища Шевченкове Куп’янського району Харківської області. Обвинувальний акт направлено до суду.

Джерело: Теруправління ДБР у Полтаві

Встановлено, що після приходу росіян зрадник отримав посаду в місцевому каральному органі окупантів у травні 2022 року. В цей час окупаційна влада активно розбудовувала свою репресивну систему. Тож правоохоронець і став їм у пригоді. Втім посаду отримав не одразу. Спочатку був черговим у відділку. Приймав заяви та поглиблював знання російського законодавства, адже діяти потрібно було вже по правилах окупантів.

Через місяць «плідної праці» загарбники офіційно призначили його виконуючим обов’язки старшого дільничного інспектора та видали відповідне посвідчення. А ще за деякий час він став старшим дільничним.

За роботу на ворога встиг отримати 100 тис. російських рублів, а далі довелося тікати до росії, адже Збройні сили України звільнили селище Шевченкове.

Колишній правоохоронець обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Процесуальне керівництво здійснює Харківська обласна прокуратура.

Раніше ДБР завершило розслідування відносно іншого колишнього правоохоронця з Харківщини, який очолив окупаційну адміністрацію селища Веселе.

Система Orphus Поделиться на fb