Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський про можливе захоплення Бахмута: відкриє шлях до ключових міст на сході України

Російські війська у разі встановлення контролю над Бахмутом отримають “відкритий шлях” для захоплення ключових міст на сході України.

Про це заявив президент  України Володимир Зеленський.

Джерело: Прямий

“Для нас це тактика… Ми розуміємо, що після Бахмута вони могли б піти далі: до Краматорська, до Слов’янська, після Бахмута це була б відкрита дорога для росіян в інші міста України на Донецькому напрямку… Саме тому наші хлопці стоять” – сказав він.

За словами  Зеленського, мотиви України зберегти місто значно відрізняються від цілей Росії.

“Ми розуміємо, чого росія хоче там досягти. Росії потрібна бодай якась перемога – маленька перемога – навіть зруйнувавши все в Бахмуті, просто вбивши там усіх мирних жителів”, – заявив він.

На думку Зеленського, якщо Росія зможе “встановити свій маленький прапор” у Бахмуті, це допоможе “мобілізувати російське суспільство для того, щоб створити ідею, що вони є такою потужною армією”.

Водночас президент наголосив, що потрібно “передусім думати про людей, і ніхто не має бути оточений”.

“Військові самі бачать, що ми маємо залишатися там сильними, попри те, що Росія зруйнувала місто і все, що там було”, – сказав Зеленський.

Він також прокоментував відео з розстрілом російськими загарбниками українського військового після слів “Слава Україні”. За словами президента, воно демонструє “ставлення росії до військовополонених”.

“У них немає ні законів війни, ні міжнародного права, ні конвенцій. Ці люди – вони нічого не поважають. Вони не воюють як солдати”, – сказав очільник держави.

Натомість за його словами, для України ця війна – за свою свободу, за демократію, за цінності.

“Для них (росії – ред.) це тероризм – таке ставлення. І вони викладають це відео… Це обличчя цієї війни. Це обличчя російської федерації”, – заявив Зеленський.

Система Orphus Поделиться на fb