Ви тут:
Суспільство Україна 

Забезпечення боєприпасами та захист інформації: Зеленський провів чергове засідання Ставки

Президент України Володимир Зеленський у вівторок провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Головними питаннями було забезпечення ЗСУ та захист боєприпасами та захист інформації.

Джерело: сайт Президента України.

“Учасники заслухали доповідь Головнокомандувача ЗСУ про оперативну обстановку на основних напрямках фронту. Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про перебіг бойових дій у межах зон відповідальності ОСУВ «Хортиця», «Таврія», «Одеса» та «Північ». Керівник розвідки поінформував присутніх про ймовірні дії противника у найближчій перспективі.
Члени Ставки також розглянули питання забезпечення сил оборони боєприпасами, зокрема календар надходження зброї та боєприпасів від партнерів України”, – йдеться у повідомленні.

Окрему увагу приділили питанню захисту інформації та запобігання її витоку.

У засіданні взяли участь: керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки також долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

 

Фото: Офіс Президента

Перейти до вмісту