Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За рахунок приватизації державного майна на Полтавщині до державного бюджету залучено 90,8 млн грн

Із вересня 2022 року в Україні розблоковано процедуру малої приватизації за новими правилами. Приватизація в області триває. За минулий рік успішно проведено 10 онлайн-аукціонів. До державного бюджету залучено 90,8 млн грн.

Про це повідомила начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях Ірина Смірнова 6 березня на апаратній нараді в Полтавській ОВА.

«Найбільший об’єкт, приватизований у Полтавській області, – єдиний майновий комплекс державного підприємства «Жовтневий спиртовий завод» у Карлівці. Залучення коштів від приватизації цього активу становить понад 85 мільйонів гривень. Сума зарахована до державного бюджету», – розповіла Ірина Смірнова. 

За її словами, протягом 2022 року було проведено 33 онлайн-аукціони з передачі в оренду державного майна. 

«Регіональне відділення здійснювало контроль за укладеними договорами, загальна кількість яких – 453, у тому числі: 278 – комерційних; 175 – бюджетних. Загалом протягом минулого року до державного бюджету від оренди надійшло понад 22 мільйони гривень», – зауважила Ірина Смірнова. 

Станом на початок року в управлінні Регіонального відділення перебуває 227 одиниць державного майна, що розташоване на території Полтавської області. Крім того, 22 об’єкти цивільного захисту, серед яких 17 захисних споруд, 4 інженерні споруди цивільної оборони, 1 комплект майна цивільної оборони.

Протягом 2023 року Регіональне відділення планує провести щонайменше 43 онлайн-аукціони з малої приватизації. Всі інвестиції, залучені до державного бюджету, спрямовують на підтримку Збройних сил України та обороноздатність держави.

Система Orphus Поделиться на fb