Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року на Полтавщині задокументували 113 фактів порушення міграційного законодавства

Одним із пріоритетних напрямів Міграційної служби Полтавщини є активна боротьба з нелегальною міграцією. З початку року в області задокументовано 113 фактів порушення міграційного законодавства.

Про це повідомили в УДМС України в Полтавській області.

Працівниками УДМС у Полтавській області постійно проводяться заходи щодо контролю за дотриманням іноземцями та особами без громадянства вимог міграційного законодавства. Так, на днях у період з 14 по 16 березня у взаємодії з працівниками Управління стратегічних розслідувань у Полтавській області Департаменту НПУ проводились спільні заходи з виявлення порушників міграційного законодавства.

В ході зазначених заходів перевірялися місця компактного проживання іноземців, зокрема гуртожитки вищих навчальних закладів, заклади національної кухні, ринки тощо. За результатами перевірок виявлено двох іноземних громадян, які порушили правила перебування в Україні. Один з іноземців громадянин Вірменії, який довготривалий час нелегально проживав на території держави.

Відносно порушників вжито заходів правового реагування, зокрема щодо громадянина Вірменії прийнято рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни та зобов’язано залишити територію держави.

Загалом, з початку року виявлено та задокументовано 113 фактів порушення міграційного законодавства. Виявлено 31 нелегального мігранта, відносно 28 осіб прийняті рішення про примусове повернення до країни походження або третьої країни. В 2023 прийнято 160 рішень про заборону в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну.

Перейти до вмісту