Ви тут:
Суспільство Україна 

ЄС продовжив на пів року дію санкцій проти рф за підрив територіальної цілісності України

Європейська рада ухвалила рішення про продовження до 15 вересня 2023 року обмежувальних заходів щодо осіб, відповідальних за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Євроради, пише АрміяInform.

Існуючі обмежувальні заходи передбачають обмеження на пересування для фізичних осіб, заморожування активів, а також заборону надавати кошти чи інші економічні ресурси фізичним та юридичним особам із затвердженого списку. Санкції продовжуватимуть застосовуватися до 1473 осіб та 205 організацій, багато з яких є мішенню у відповідь на триваючу необґрунтовану та неспровоковану військову агресію росії проти України.

Після 24 лютого 2022 року, у відповідь на військову агресію рф проти України, ЄС масово розширив санкції проти росії з метою суттєвого послаблення економічної бази росії, позбавлення її критично важливих технологій і ринків, а також значного обмеження її спроможності вести війну.

У висновках Європейської Ради від 9 лютого 2023 року ЄС підтвердив своє рішуче засудження агресивної війни росії проти України, яка є грубим порушенням Статуту ООН і завдала величезних страждань і руйнувань Україні та її народу.

«росія повинна негайно припинити свою жорстоку війну. Європейський Союз непохитно підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно, і залишається непохитним у своїй підтримці суверенітету та територіальної цілісності України», — йдеться у повідомленні Євроради.

Система Orphus Поделиться на fb