Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як звучить «Лісова пісня»: Христина Соловій презентує чуттєвий кліп до саундтреку з анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

В анімаційному фільмі «Мавка. Лісова пісня» фінальний саундтрек у виконанні Христини Соловій лунає саме у завершальній сцені фільму та допомагає глядачам яскравіше відчути емоції від перегляду.

Кліп на саундтрек до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» від студії Animagrad (FILM.UA Group) буде доступний на всіх платформах з 10 березня. 

Христина Соловій є авторкою слів, а також композиторкою «Лісової пісні». Над аранжуванням працювали саундпродюсери Павло Литвиненко та Євген Філатов (The Maneken). Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а образ для Христини створили Віталій Бірківський та Дмитро Грушківський. 

««Лісова пісня» Лесі Українки — моя настільна книга ще з дитинства, я була кільканадцять разів на виставі у театрі Курбаса. Образ Мавки мій улюблений в українському бестіарії. І я мала мрію бути причетною до створення нової культурної спадщини України, яка є триб’ютом Лесі Українки. Мені важливо бути у цьому співтворцем.Переглядаючи робочі матеріали мультфільму, я розуміла, що в анімаційному фільмі історія й образ Мавки зовсім інші, аніж у першоджерелі драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», себто її повне переосмислення. Відтак, я бачила своїм завданням написати пісню, лірика і музика якої буде натхненна Лесиними поезіями та стилем словопису», — поділилася Христина емоціями від роботи над саундтреком для анімаційного фільму.

У кліпі перетинаються два світи: в одному — герої анімаційного фільму, в іншому — Христина, яка сама стає Мавкою у реальному світі. Дива трапляються з тими, хто вірить в них. 

І які б труднощі не були позаду, які б виклики не чекали попереду, з любов’ю та вірою в серці можна здолати все. «Лісова пісня» — це маніфест віри: в себе, в найближчих людей та в щасливе майбутнє. 

Доєднуйтеся до перегляду «Мавка. Лісова пісня» у кіно з 2 березня, зустрічайте пісню та кліп на усіх музичних платформах та пам’ятайте: добро обов’язково здолає темряву, а любов — здолає ненависть.

Генеральним медіапартнером проєкту є канал «1+1». 

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та «Кіноманія». 

Більше новин зі Всесвіту Мавки шукайте на офіційних сторінках анімаційної стрічки в соцмережах — Facebook та Instagram, а також на сторінках FILM.UA Group Facebook, Instagram та ТikTok.

Система Orphus Поделиться на fb