Ви тут:
Культура Суспільство 

Вийшла збірка пісень полтавки Станіслави Май “Ні війні”

У світ вийшла нова авторська збірка Станіслави Май “Ні війні”. Збірка налічує 20 пісень, які стали відзеркаленням боротьби України проти російських загарбників.

Збірку опублікувала Наталія Май у Facebook.

Це вже другий подібний творчий доробок Станіслави. Перша збірка називалася “Буде все гаразд” і налічувала 25 пісень для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Найважливішим в цих збірках є те, що в них входять не тільки пісні, а і мінусові фонограми та ноти до кожної пісні. Це дуже полегшує роботу педагогів та музикантів в дошкільних, загальноосвітніх та культурних закладах.

Усі пісні сповнені любові до рідної України, до родини, вони вчать бути добрими, дружити і вірити в краще. Ще родзинкою збірки є те, що Станіслава не тільки написала ці пісні, а і зробила до кожної з них власне аранжування, нотні партитури та записала дітей на студії звукозапису. А виконують всі твори талановиті дітлахи, що навчаються в “Творчому Центрі Наталії Май” у Центрі культури та дозвілля ПОТГ.

“Пісня — це зброя. Зараз надажливо працювати на мистецькому фронті! Дитячі пісні у виконанні підростаючого покоління вселяють віру в кожного українця, піднімають настрій, додають впевненості у Перемозі!”,  – переконана авторка пісень Станіслава Май.

Марія Бойко

Фото родини Май

Система Orphus Поделиться на fb