Ви тут:

Види інгаляторів

Інгалятором називають апарат, який призначений для введення лікарських засобів методом інгаляції. Його механізм дії ґрунтується на дисперсному розпиленні лікарського засобу, який подається користувачеві за допомогою маски або дихальної трубки. Така подача ліків дозволяє йому поширитися по всіх відділах дихальної системи та швидко засвоюватися.

Наш салон Ортомедіка спеціалізується на медичній техніці для дому, тому завжди готовий представити своїм покупцям останні моделі інгаляторів (небулайзерів) за гідними цінам.

Види інгаляторів

До переліку медичної техніки входять три види інгаляторів, які можна придбати в мережі наших магазинів:

  • Компресорний – у таких приладах, як правило, використовують антибіотичні та антисептичні засоби, а також гормони, бронхолітики, муколітики та імуномодулятори. Крім цього, такі інгаляції можна здійснювати із застосуванням: масел, суспензій та мінеральної води, що неприпустимо в інших видах інгаляційних пристроїв. Компресорний інгалятор зручний у використанні як для дорослих, так і для дітей.

  • Ультразвуковий – у процесі нагрівання такого приладу відбувається руйнування молекулярної структури більшості речовин. Саме це є причиною заборони використання в них: гормональних, антибіотичних, бронхолітичних та сурфактантних лікарських засобів та речовин на олійній основі. Найкраще в ультразвуковому інгаляторі застосовувати фізрозчини та мінеральні води. Цей прилад вибирають люди, яким потрібне зволоження слизової системи.

  • Паровий – став найпопулярнішим приладом серед користувачів. Його особливість у роботі – вдихання гарячого пару, за рахунок чого, судини розширюються і посилюється кровотік, надаючи фізіотерапевтичний ефект. Частинки пару проникають і осідають у верхніх дихальних шляхах. Проводити інгаляції можна з використанням різних олій та препаратів (призначених лікарем).

Не варто забувати, що інгаляція має не тільки позитивну сторону в лікуванні застуди, але і негативну. До протипоказань відносяться:

  1. хвороби серцево-судинної системи;

  2. туберкульоз;

  3. захворювання крові;

  4. вірусні патології;

  5. лікування під час підвищеної температури тіла.

Правила користування інгалятором

Коли людина відчула перші ознаки хвороби, варто не гаяти часу на експериментальне домашнє лікування, і звернутися за консультацією до лікаря. Фахівець проведе обстеження та призначить лікування із переліком допустимих препаратів для використання в інгаляторі. Так, правильна інгаляційна терапія дозволить у короткий термін позбутися кашлю і усуне всі симптоми вірусних захворювань. Для зручності експлуатації в комплектації з цими пристроями йдуть спеціальні насадки для носа, дитячі та дорослі маски. Принцип роботи апарату ґрунтується на дробленні частинок лікарського препарату до стану дрібних частинок, які проникають безпосередньо у легені. Для дітей використання інгалятору становить 3-7 хвилин, для дорослого 8-10. На розбіжність часу впливає кількість речовини яка наливається в інгалятор.

Цей прилад дозволить застуді проходити швидко з найменшою шкодою для організму. Інгалятор не допускає виникнення побічних ефектів у процесі лікування, перші симптоми захворювання починають зникати вже після другої процедури. Повноцінний оздоровчий ефект буде помітним через 3 дні.

Здійснювати інгаляційні процедури необхідно до їжі. Інгалятор легко вибрати в інтернет-магазині салону Ортомедика, тут наші фахівці завжди допоможуть з вибором, підберуть найбільш вдалий варіант виходячи з рекомендацій лікаря щодо техніки лікування застуди. Придбаний у нас інгалятор допоможе вам позбутися будь-яких ознак застуди та вірусних захворювань. Чекаємо на вас у нас, виберемо гідний апарат для вашого лікування разом.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту