Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Вніс пропозицію, щоб повернутися до проведення конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавщини, – Олександр Біленький

14 березня відбулося засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування. Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький вніс пропозицію, щоб у 2023 році повернутися до проведення конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

Про це повідомив Олександр Біленький у Telegram.

“Екологічний фонд області. На що будуть спрямовані кошти в 2023? Це чи не найважливіше питання, яке обговорювали вчора з колегами на профільній комісії. І яке вирішили доопрацювати, оскільки й у мене, і у членів комісії виникли зауваження щодо розподілу коштів на ті чи інші цілі. Вніс пропозицію, щоб у 2023 році повернутися до проведення конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області”, – зазначив Олександр Біленький.

Також наголосив, що Полтавщина залишається єдиним регіоном, який зміг реалізувати конкурс громадських ініціатив у межах всієї області.

Протягом 2019 – 2021 років було подано 365 проєктів. 119 – перемогли. Всього ж за екологічні ініціативи проголосували понад 78 тисяч жителів області. Серед реалізованих проєктів – “Енергетична незалежність починається з Калеників” у Решетилівській громаді, “Придбання гранулятора пеллет для переробки органічних відходів” у Сергіївській громаді, “Впровадження сучасних інформаційних технологій для формування екологічної свідомості в громаді м. Кременчука” у Кременчуцькій громаді та ін.

Фото: Telegram Олександра Біленького

Перейти до вмісту