Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Військовим передали тепловізори, рації, термінали Starlink та інтерактивні панелі, – Олександр Біленький на Донеччині

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з народним депутатом Олегом Кулінічем відвідали бійців 116-ої бригади ТРО, які перебувають на Донеччині. Військовим передали тепловізори, рації, термінали Starlink та інтерактивні панелі.

Про це Олександр Біленький повідомив у Facebook.

“Передова. Донеччина. Там зараз тримає фронт і наша 116-та бригада ТРО з Полтавщини. Разом із народним депутатом Олег Кулініч доставили захисникам і захисницям важливе обладнання. Це тепловізори, рації, Старлінки та дві інтерактивні панелі для військових потреб. Такі панелі використовується для роботи з картами, передачі і обробки даних з безпілотників, розробки тактики й стратегії бойових дій на конкретному напрямку”, – зазначив Олександр Біленький.

Також додав, що все це зможе працювати фактично як пересувний штабний пункт разом з БПЛА “Лелека” та повнопривідним авто, які передали бригаді раніше.

“Ще ми отримували запити від бійців на рації, тепловізори та Старлінки. Тому привезли 10 рацій Motorola, 10 тепловізорів ThermTec Cyclop і 4 Старлінки. Фронт працює для Перемоги, а ми разом – для фронту”, – підсумував голова Полтавської облради.

 

 

Фото: Facebook Олександра Біленького

Система Orphus Поделиться на fb