Ви тут:
Суспільство Україна 

Війська РФ готуються до нових “жестів доброї волі” на Херсонщині – ЗСУ

На тимчасово окупованій території Херсонської області спостерігаються ознаки можливої підготовки військ РФ до “жестів доброї волі”. Адже росіяни активізували в регіоні мародерство та вивіз награбованого.

Про це заявила речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Вже навіть мешканці Херсонщини як Правобережної, так і Лівобережної, знають “народну прикмету” – коли окупанти починають перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене і відсилати в обмін на постачання боєприпасів за “поребрик” своє майно”, – це як правило підготовка до тих самих “жестів”, – зауважила вона.

При цьому Гуменюк наголосила, до таких” жестів” призводить саме бойова робота високої інтенсивності зі сторони українських захисників. “Ми говорили про те, що ми зачищаємо смугу хоча б у 30 кілометрів для того, щоб полегшити життя Правобережжю”, – зазначили у ЗСУ.

Натомість речниця Сил оборони Півдня пояснила заяви про відхід російських військ з Нової Каховки, які потім спростували.

“Військові теж вірять в хороше та інколи видається бажане за дійсне. Спочатку це була така масована ротація, яка в принципі спровокувала розуміння, що війська пакуються та виходять”, – додала Гуменюк, повідомивши, що після виходу одних підрозділів з Нової Каховки, туди зайшли інші.

Перейти до вмісту