Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відсутній кворум: у Полтаві знову не відбулась сесія міської ради

27 березня мала відбутися позачергова двадцять шоста сесія міської ради восьмого скликання. Її не змогли розпочати через відсутність кворуму.

 

“Прибуло 14 депутатів із 42-х. 5 депутатів долучились в режимі відеоконференції. Вони присутні дистанційно. Всього у засіданні позачергової двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання бере участь 19 депутатів. Продовжується історія та, що була у п’ятницю”, – розповів секретар міської ради Андрій Карпов.

Він додав, що кількості присутніх депутатів не достатньо, аби розпочати роботу. Тому сесія не є повноважною. Не прийшли представники фракцій “Слуга народу”, “Рідне місто” та “Свобода”. На порядку денному було близько 100 питань. Першими мали розглянути питання затвердження місцевої цільової програми “Полтавський супротив” та демонтаж пам’ятників Ватутіну, Зигіну та Пушкіну.

Під час звернення секретар міськради заявив, що  сьогодні підпише розпорядження про звільнення керівниці управління земельних ресурсів Полтавської міської ради Оксани Левченко. А з приводу проведення наступної сесії він розповів, що скликає погоджувальну раду в п’ятницю. Разом з головами фракцій планує визначити дату зібрання.

 

“Я хочу, щоб це не було як сьогодні – всі зібралися і витратили час. Я хочу, щоб нарешті наші депутати зрозуміли навіщо їх обирали, щоб ми разом визначилися коли буде наступна сесія. Але, якщо буде дуже затягуватися, я все одно буду сесію призначати. Для того, щоб проголосувати за питання, нам не вистачило сьогодні 3 голоси. Нам не треба всі. Нам треба 3 порядні людини. Я хочу, щоб це була запланована сесія, щоб ми пропрацювали, щоб це не виглядало з мого боку як шантаж, щоб вони цим не маніпулювали. Скоріше за все це буде чергова сесія. Якщо завтра прийдуть голови фракцій, які скажуть, що готові працювати, я зберу позачергову сесію дуже швидко. Винесу той самий порядок денний”, – зазначив Андрій Карпов.

Прокоментувати відсутність більшої частини депутатів на сесії прийшов депутат міської ради від партії “Слуга народу” Юрій Бражник. За його словами, народні обранці не погоджуються з тим порядком денним, який пропонує Карпов. Тому за підписами 14 депутатів ініціювали проведення дострокової позачергової сесії. На порядок денний пропонують винести всього 3 питання: затвердження цільової програми “Полтавський супротив”; виключення з виконкому старост та представника від проросійської фракції ОПЗЖ; звільнення посадовців, які були залучені в можливих корупційних схемах. Сесію пропонують скликати 28 березня.

 

Нагадаємо, у п’ятницю 24 березня мала відбутись сесія міської ради. Її не провели через відсутність кворуму.

Перейти до вмісту