Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Від Android 14 до Bard: нова презентація Google I/O відбудеться 10 травня

Традиційна щорічна травнева конференція Google I/O, присвячена ПЗ, сервісам та взаємодії з розробниками, цьогоріч стартує 10 травня (зазвичай вона триває 2-3 дні). Як завжди Google перед тим, як повідомити точну дату одного з головних заходів у світі IT, неабияк розігріла голови фанатів багатокроковою головоломкою, яка буквально про ввід/вивід (I/O, input/output).

Про це повідомляє ITC.ua.

Центральне місце в цьогорічній конференції розробників Google I/O, найімовірніше відведено ШІ-сервіс Bard, який є відповіддю компанії на популярний ChatGPT, та інші розробки у сфері машинного навчання та штучного інтелекту, адже Google планує цьогоріч запустити понад 20 таких проєктів. Іншою головною темою за традицією стане нова версія Android під порядковим номером 14 — місяць тому вийшла перша версія Android 14 (DP1) для розробників, а під час заходу очікується повноцінний анонс наступної major-версії ОС.

Серед інших потенційних анонсів Google I/O 2023 — смартфон Pixel 7A, який замінить Pixel 6A на позиції найдоступнішого Pixel, планшет Pixel Tablet, який ознаменує повернення Google на ринок після 9-річної паузи, та складаний смартфон-планшет, який час від часу про себе нагадує чутками різного ступеню достовірності. А от нових ноутбуків Pixelbook можна не чекати.

 

Фото: wired

Система Orphus Поделиться на fb