Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Важливо, щоб діти під час сигналу Повітряна тривога почувалися в безпеці, – Максим Калінін

Заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Калінін із робочою поїздкою відвідав Чорнухинську громаду.

Про це повідомляє Полтавська ОВА.

Разом із головою громади Олександром Василенком оглянули укриття в закладах освіти та пункт незламності в приміщенні Кізлівського старостату.

«Важливо, щоб діти під час сигналу «Повітряна тривога почувалися в безпеці. У Чорнухинській громаді в двох опорних закладах, Чорнухинському та Вороньківському ліцеях, облаштували укриття, зробили капітальний ремонт», – сказав Максим Калінін.

Укриття в опорному закладі Чорнух розраховане на 500 людей, є вентиляція, освітлення, вбиральня. Особливу увагу звернули на доступність. У ліцеї навчаються 400 дітей, із них 15 – із сімей переселенців.
Максим Калінін ознайомився з ходом ремонтних робіт у Кізлівському ліцеї імені Василя Лугового. Сховище там облаштовують згідно з усіма вимогами. Наразі використовують найпростіше укриття.
У закладі навчаються 147 дітей, яких підвозять із 13 сіл. Наразі в ліцеї використовують змішану форму навчання.

Як розповів Олександр Василенко, в громаді діють пункти незламності. Переважно люди приходять туди зарядити телефони та випити чаю.

Пункт, який діє в приміщенні Кізлівського старостату, оглянув заступник начальника ОВА. Пункт забезпечений генератором, є інтернет, аптечка, дитячий куточок, запас їжі та води. Приміщення опалюється за допомогою твердопаливного котла.

Загалом у Чорнухинській громаді облаштували 6 пунктів незламності.

Система Orphus Поделиться на fb