Ви тут:
PROвсе Суспільство 

В Україні розробили безоплатний додаток для вивчення програмування

В Україні розробили безоплатний додаток для вивчення програмування. Додаток “Скажені Кролики Навчають Програмувати” відтепер доступний на мобільних платформах і ПК. 

Про це повідомили в “Освіторія”.

Завдяки цьому додатку, діти та підлітки можуть вивчати основи алгорітму та програмування в ігровій формі, проходячи відповідні квести. «Скажені Кролики Навчають Програмувати» запрошує гравців на космічну станцію щоб прибрати безлад, створений веселими кролико-космонавтами, використовуючи прості інструкції, цикли та алгоритми, що схожі на написання коду. Одна із задач – оптимізувати кількість рядків коду (команд) при досягненні цілі. Враховуючи наповнення, дизайн та доступність додатку ми маємо надію, що він буде використовуватися у навчальних цілях в школах, адже вивчення програмування за допомогою ігор – це веселий та привабливий спосіб познайомитись із світом нових технологій та спробувати отримати нові навички чи професію.

«Основний напрямок нашої КСВ стратегії як на глобальному рівні, так і в Україні – інвестиції в розвиток майбутніх поколінь. Тож українська локалізація додатку, що навчить дітей основам програмування в цікавій ігровій формі, стала для нас логічним кроком і я дуже вдячна нашій команді волонтерів, які адаптували додаток. Кролики це не перший навчальний проєкт, який ми запускаємо спільно з IT Ukraine Association. Раніше ми представили аудиторії безкоштовний геймдев-курс «Навчайся. Грай. Працюй.», який був підтриманий Міністерством Освіти і Науки України, та є у вільному доступі на платформі ed-era.com, тож ми раді продовжити нашу співпрацю вже зі «Скаженими Кроликами…», і сподіваємось, що школярі, їхні вчителі та батьки будуть в захваті від додатку», – розповіла директорка з комунікацій Ubisoft Ukraine Катерина Романова.

Освітній додаток «Скажені Кролики Навчають Програмувати» вже доступний для завантаження на ПК, iOS та Android за покликаннями:

ПК – [Ubisoft Connect]
iOS – [AppStore]
Android – [Google Play]
Додаток було локалізовано на волонтерських засадах силами працівників студій Ubisoft Ukraine (Київ та Одеса). У адаптації проєкту взяли участь 10 фахівців різних спеціальностей – від програмістів, до дизайнерів. Разом із перекладом, було адаптовано логотип, та шрифти.

Система Orphus Поделиться на fb