Ви тут:
Освіта Суспільство 

В одному з вузів Полтави відкриють перший в області ґендерний центр

У Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” затвердили Положення про перший у Полтавській області ґендерний центр, що відкриється на базі політехніки. Центр надаватиме інформаційну, освітню та науково-практичну допомогу викладачам та здобувачам вищої освіти в університеті, а також представникам інших установ, підприємств, організацій щодо впровадження ґендерних підходів у діяльності.

Джерело: Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”

Ґендерний центр буде діяти в структурі факультету філології, психології та педагогіки Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” на умовах повноправного партнерства з Українською асоціацією представниць правоохоронних органів та Територіального управління Служби судової охорони в Полтавській області, відповідно до меморандумів про співпрацю. Представники даних установ є повноправними партнерами університету в діяльності центру і будуть брати участь в реалізації поставлених завдань.

Мета проєкту – створення освітнього простору без ґендерних стереотипів та дискримінації, в якому люди здатні та готові не допускати, виявляти, помічати та аналізувати, реагувати своїми думками та діями на всі пов’язані ризики; забезпечення впровадження міжнародних та європейських стандартів. Цільові групи проєкту – науково-педагогічні працівники, працівники та учні закладів освіти, студенти, захисники, захисниці, члени їх родин, ВПО, постраждалі від воєнних дій, правоохоронні органи та співробітники служби судової охорони.

Відкриття центру реалізоване в рамках освітнього проєкту “Професія за покликанням, а не за стереотипами”, ініційованого Національним університетом “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” спільно з Українською асоціацією представниць правоохоронних органів, Територіальним управлінням служби судової охорони в Полтавській області та Управлінням патрульної поліції в Полтавській області.

Система Orphus Поделиться на fb