Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Департаменті соціального захисту населення провели нараду по роботі з ЄІССС «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг»

Завдяки цифровій трансформації технічний супровід надання соціальних послуг стає зручніше, прозоріше та ефективніше як для надавачів соціальних послуг, так і для їх отримувачів.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОВА Людмила КОРНІЄНКО.

З листопада 2022 року Полтавщина ввійшла до переліку областей (разом з Київською, Черкаською та Вінницькою), включених до пілотного проекту Мінсоцполітики щодо дослідного впровадження Реєстру надавачів юридичних осіб і фізичних-осіб підприємців, як підсистеми Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС). Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme).

З метою впровадження у дослідно-промислову експлуатацію Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг в ЄІСС, в частині введення надавачів соціальних послуг, Департаментом соціального захисту населення облвійськадміністрації організовано системну роботу органів соціального захисту області. Станом на 06.03.2023, в області визначено та присвоєно відповідні ролі для роботи з Реєстром 182 користувачам , з них 179 – на рівні територіальних громад.

10 березня 2023 року Департаментом проведено робочу нараду з заступниками голів територіальних громад (міських селищних, сільських голів) працівниками територіальних громад, визначених відповідальними по роботі Реєстром.

На даний час до Реєстру надавачів соціальних послуг включено 97 установ, закладів та організацій: 14 будинків-інтернатів; Полтавський обласний соціальний центр матері та дитини; 19 територіальних центрів соціального обслуговування; 36 центрів надання соціальних послуг; Полтавський обласний центр соціальних служб та 11 центрів соціальних служб; 5 центрів комплексної реабілітації дітей з інвалідністю; 2 Центри зайнятості; Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Кременчуцької міської ради; 7 надавачів соціальних послуг недержавного сектору (громадські, благодійні організації).

Під час наради, перший заступник Директора Департаменту Ніна Черняк зазначила, що станом на 09.03.2023 року повністю завершили всі етапи щодо внесення необхідної інформації 18 територіальних громад та ще 2 громади частково завершили необхідні процедури; 24 територіальні громади проводять активну роботу з внесення даних по 30 надавачах соціальних послуг та знаходяться на різних етапах.

Було закцентувано увагу, що 8 громадам (а саме: Новосанжарській, Опішнянській, Щербанівській, Омельницькій, Пришибській, Великобудищанській, Краснолуцькій та Петрівсько-Роменській) необхідно активніше включились в роботу та посилити контроль за реалізацією пілотного проєкту.

 

Система Orphus Поделиться на fb