Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Спільна програма ПриватБанку з Mastercard: українці зможуть отримати додаткову підтримку

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові виплати в розмірі 2 200 гривень, якщо візьмуть участь у спеціальній програмі банку.

Як повідомив член правління ПриватБанку Дмитро Мусієнко, така спільна програма банку з Mastercard діятиме з березня до середини вересня 2023 року.

Щоб взяти участь в щомісячному розіграші грошових виплат, треба зареєструватися за посиланням, отримати допомогу від міжнародних організацій на картку Mastercard та розраховуватися в магазинах, щоб підтримати наших сміливих підприємців.

На сьогодні українці отримали через ПриватБанк вже 7,8 мільйона переказів з грошовою допомогою від міжнародних організацій. Загальна сума виплат складає понад 30 млрд грн, а переважна більшість – 90% переказів – було отримано на картку ПриватБанку у Приват24.


Нагадуємо, в ПриватБанку можна отримати допомогу майже від усіх міжнародних організацій, що її надають – через Приват24 (мобільний додаток або сайт), 3700 або Чат-онлайн, банкомат чи термінал самообслуговування банку. Детальна інструкція з отримання переказів онлайн – на відео

Перейти до вмісту