Ви тут:
Культура Суспільство 

Український фільм “Бачення метелика” отримав головну нагороду на Міжнародному кінофестивалі Febiofest у Братиславі

Стрічка Максима Наконечного “Бачення метелика” перемогла у номінації найкращий повнометражний фільм у конкурсній програмі In the Heart of Europe, яка представляла добірку найбільш вартих уваги ігрових, анімаційних, документальних та експериментальних повнометражних фільмів з країн V4 (Словаччина, Чехія, Угорщина, Польща), а також Австрії та України.

Про це повідомили у Держкіно.

Міжнародний кінофестиваль Febiofest Bratislava – це 7-денна подія, яка поєднує індустрію та кінопрограму, присвячену сучасному та архівному кіно з акцентом на європейському виробництві. Фестиваль був заснований у 1993 році. Організатором фестивалю є Асоціація словацьких кіноклубів, головним співорганізатором є Словацький кіноінститут.

У центрі сюжету фільму — аеророзвідниця з позивним “Метелик”, яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Eurimages, Чеського кінофонду, Хорватського аудіовізуального центру, Шведського кіноінституту, Українського культурного фонду та Українського інституту.

Український дистриб’ютор — кінокомпанія “Артхаус Трафік”.

Стрічка вийде в український прокат 6 квітня.

Фото: Держкіно

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту