Ви тут:
Суспільство 

Українські військові отримують пропозиції про співпрацю від росіян, – Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки стало відомо, що росіяни розсилають повідомлення українським військовим у месенджері Signal з пропозицією стати колаборантами.

“Пока не поздно, предлагаем выйти на связь для оказания содействия в наведении порядка на Украине”, – йдеться у розсилці.

Зазначимо, що аналогічні повідомлення отримували старші офіцери, мери міст та посадовці обласних військових адміністрацій ще у лютому-березні 2022-го року в різних месенджерах.

Таким чином росіяни намагалися знайти підхід як до влади, так і до керівництва ЗСУ. У перші дні повномасштабного вторгнення навіть українські генерали отримали персональні повідомлення від росіян із закликами здатися. Тоді ж путін особисто виступив з таким же посланням.

Втім, цей план окупантів провалився тоді, і провалиться зараз, адже вони так і не зрозуміли справжніх пріоритетів українських військових.

Система Orphus Поделиться на fb