Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У волонтерському загоні ПУЕТ шиють маскувальні костюми й плетуть сітки для ЗСУ

Волонтери Громадського руху “Оборона Полтави”, студенти та викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі створюють власноруч для захисників маскувальні костюми (кікімори).

Про це повідомили в ПУЕТ.

 

“Ми можемо все, якщо дуже хочемо Перемоги. Робимо те, чого ніколи не робили раніше, вивчаємо нове, швидко вчимося. Громадський рух «Оборона Полтави» з початку війни одягає наших героїчних розвідників та снайперів у маскувальні костюми. Кожна «кікімора», яка поїхала на фронт, є втіленням складного процесу: нарізання тканини, плетіння стрічок на сітці, розкрій, зшивання костюма”, – розповідають на сайті університету.

А 21 лютого у виші провели благодійний вебінар “Якість вищої освіти – світовий досвід” за участі закордонних спікерів. На захід зареєструвалися понад 380 науковців з усієї України. Організатори надзвичайно вдячні запрошеним спікерам професору Пітсбурзького університету Бернарду Гібітсу (США), заступнику декана Люблянської бізнес-школи Катаріні Ашкерц Заздравець (Словенія), директору департаменту якості Вільнюського університету прикладних наук Регіні Венцкене (Литва), які поділилися досвідом про забезпечення якості вищої освіти за кордоном. В ході заходу були обговорені питання щодо впливу пандемії на якість освіти, ролі студентського самоврядування, роботодавців та випускників у формуванні якісних освітніх програм. Пані Катаріна поділилася з учасниками інформацією про документи у сфері забезпечення якості вищої освіти. Надзвичайно зацікавила доповідь пані Регіни, яка розповіла про так званий «освітній комітет», роль якого у покращенні якості освіти завдяки комунікації зі стейкхолдерами, опитуванням та співпраці з роботодавцями. Жвавий інтерес викликала доповіді пана Бернарда про виклики в американській освіті, про нове покоління, яке бачить вищу освіту по-іншому.

Завдяки вебінару зібрали 62700 гривень на потреби ЗСУ. І тепер волонтери ПУЕТ звітують про закуплене для військових.
Ці кошти витратили:

1) на закупівлю: 600 штук сухого душу (16200 грн); 460 штук термогрілок (20100 грн); ліків (17065 грн); турнікетів (3035 грн).

2) 5000 грн перераховано на придбання авто для бійців.

3) 1300 грн. на оплату послуг перекладача.

Всьому колективу передають вітання та щиросердну подяку за постійну турботу військові й парамедики: 68 окремого стрілецького батальйону; 46 окремої аеромобільної бригади; 109 ОБТрО Донецької області; 72 механізованої бригади; 112 окремої стрілецької бригади; 1 батальйону полку охорони м. Києва.

 

Фото: ПУЕТ

 

 

Система Orphus Поделиться на fb