Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівський громаді на благодійному концерті зібрали майже 10 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

11 березня у великій залі Семенівської селищної ради відбувся благодійний захід під гаслом «Весна переможе!».

Цього дня на адресу жінок пролунало багато теплих слів і щирих привітань. Семенівський селищний голова Людмила Милашевич зі сцени адресувала присутнім під час дійства слова вдячності та безмежного щастя, миру, міцного здоров’я, гарного настрою, яскравих емоцій і вражень.

Перед концертною програмою, відбулася урочиста церемонія нагородження представниць громади, які відзначилися самовідданою працею та плідними успіхами в професійній діяльності.

“Дорогі жінки, ваша незламна віра, зрима і незрима підтримка допомагає вистояти нашим воїнам – синам, чоловікам, батькам, – тим, хто боронить від ворога кордони нашої країни. Ваша невичерпна життєва енергія, натхнення, щоденна праця, громадська та волонтерська діяльність у цей нелегкий для України період наближають перемогу, примножують здобутки нашої держави та добру славу рідного краю”, – підкреслила голова Семенівської громади Людмила Милашевич.

Цього дня присутні в залі глядачі мали змогу насолодитися й отримати позитивну енергію від виступів артистів. 

Мелодійна пісня, запальний танок та щире слово, що так притаманне українському народу, вселяли у серця віру в Перемогу. Захід завершився бурхливими оплесками. 

Організатори висловлюють вдячність глядачам за підтримку та донати на ЗСУ. У ході заходу було зібрано 9 тисяч 914 гривень. Всі кошти будуть передані до БФ «Разом до Перемоги».

 

 

Фото – Семенівська селищна рада 

Система Orphus Поделиться на fb