Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді розповіли про підсумки ремонту доріг у 2022 році

Загалом з бюджету громади у 2022 році на ремонти доріг було виділено 27,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє Пирятинська громада у Facebook.

“Загалом з бюджету громади у 2022 році на ремонти доріг було виділено 27,2 мільйона гривень: 14,3 мільйона гривень передано Агентству місцевих доріг Полтавської області, яке самостійно обирало підрядну організацію для виконання робіт та здійснювало нагляд за якістю. За ці кошти ремонтувалися під’їзні дороги до сіл та шляхи, які з’єднують між собою сільські населені пункти”, – йдеться у повідомленні.

Ремонти на території громади здійснювалися по кількох різних напрямках.

На напрямку Теплівка-Смотрики-Малютинці відремонтовано дорогу загальною протяжністю 14,7 кілометра, вартість виконання робіт становить близько 3,727 мільйона гривень.

Понад 13,5 кілометра – протяжність відремонтованої дороги М-03-Березова Рудка – Нові Мартиновичі, вартість робіт становить близько 4,591 мільйона гривень.

Ще один значний напрямок: ремонт дороги Р-60-Білоцерківці-Вишневе-Богдани; загальна протяжність відремонтованого автошляху складає 9,5 кілометра, вартість робіт становить 3,668 мільйона гривень.

– Курінька – протяжністю 5,2 кілометра (вартість – 499 тисяч гривень),
– Повстин – 3,9 кілометра (940 тисяч гривень),
– Сасинівка – 6 кілометрів (872 тисячі гривень).

12,9 мільйона гривень витратили на ремонт доріг безпосередньо у населених пунктах громади. Зокрема поточний ремонт було проведено на 30 вулицях Пирятина – відремонтовано ті, де відбувається найбільш інтенсивний рух, та відновлено найпошкодженіші ділянки покриття.

Поточний ремонт доріг у селах здійснювався у Грабарівці, Давидівці, Нових Мартиновичах, Каплинцях, Великій Кручі, Куріньці.

Система Orphus Поделиться на fb