Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській громаді перейменували понад 70 вулиць

10 березня під головуванням секретаря міської ради Андрія Карпова у форматі відеоконференції відбулося засідання позачергової двадцять четвертої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

У засіданні взяли участь 38 депутатів, заступники міського голови, представники структурних підрозділів міськвиконкому. На порядку денному засідання 15 проєктів рішень.

Серед прийнятих рішень і рішення «Про перейменування, найменування вулиць та провулків у населених пунктах Полтавської міської територіальної громади». Документ передбачає затвердження нових назв для 71 вулиці, які підлягають перейменуванню в рамках дерусифікації. Також повернули назви для 7 вулиць у селах Тахтаулове і Жуки та надали три нові назви вулиць на території комплексу житлової забудови, який розташований поблизу Дендропарку. Так, у місті з’являться вулиця Стрілецька, Січова та провулок Стрілецький.

Також депутати на засіданні затвердили низку програм у новій редакції, зокрема:

– Програму житлово-комунального господарства та благоустрою на 2023 рік, програму «Полтавський спротив» у 2022-2024 роках, програму боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2023 рік, програму «Забезпечення заходів з мобілізаційних підготовки та оборонної роботи у 2023-2025 роках», програму «Забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки».

Окрім цього, були внесені зміни та доповнення до декількох уже діючих програм:

– цільової програми «Організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проєктів розвитку Полтавської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»;

– Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2023 рік;

– Програми «Безпечне місто» на 2016-2023 роки».

Підтримали депутати і рішення щодо дострокового припинення повноважень депутатів міської ради восьмого скликання Віктора Чміля та Сергія Гонтового у зв’язку з особистими заявами про припинення ними депутатських повноважень.

Фото: Полтавська міська рада 

Система Orphus Поделиться на fb