Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відкрився IX Міжнародний галузевий енергетичний форум

14 березня у Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” відбувся IX Міжнародний галузевий форум “Актуальні кейси стратегічного партнерства університету, бізнесу і влади як фактор ефективного розвитку України”.

Участь у відкритті форуму взяв заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик, повідомили у Полтавській ОВА.

 

“Невипадково форум уже вдев’яте проводиться на Полтавщині – в серці вітчизняного газовидобутку. Область абсолютний лідер у нафтовидобувній галузі. Якщо говоримо про газовидобуток, то 60 % усіх вуглеводнів видобуваються на Полтавщині. Якщо йдеться про енергетичну незалежність й інвестиційні перспективи, то 85 % від загальноукраїнських покладів газу, за прогнозами спеціалістів, можуть знаходитися саме в нашому регіоні. Завдання влади – створити рівні умови для бізнесу, стати для нього партнером, щоб сприяти залученню додаткових інвестицій. Цього разу вірно розставлені акценти, адже тема форуму – енергетична безпека. І за цей рік ми, як ніколи, зрозуміли цінність цих слів. Адже сьогодні представники нафтогазової галузі щодня ризикують своїм життям, під обстрілами виконують свою щоденну роботу й дбають про енергетичну безпеку”, – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик.

Ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Володимир Онищенко привітав присутніх форуму та розповів про актуальні кейси стратегічного партнерства університету і влади, як фактор ефективного розвитку України в умовах війни.

Загалом у роботі форуму взяли участь більше 100 осіб, 30 провідних компаній у газо- та нафтовидобувній сферах. Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах розповів про надрокористування (нарощування ресурсної бази): виклики та пріоритети на 2023 рік.

Учасники форуму оглянули напрацювання університету за останній рік, на панельних дискусіях обговорили: нюанси видобутку корисних копалин в умовах війни, нарощування обсягів буріння свердловин, інтенсифікацію виробництва і новітні методи дослідження свердловин за допомогою глибинних відеокамер.

Потенціал вітчизняних сервісних компаній для збільшення обсягів і ефективності буріння нафтогазових свердловин обговорили на круглому столі.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb