Ви тут:
Культура Суспільство 

У Полтаві відкрили виставку Олександра Сиваша

28 березня у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулася виставка-перформанс Олександра Сиваша “Арттерапія – вид мистецтва”.

Захід відбувся у форматі творчої зустрічі. Гості захопливо спілкувалися із самобутньою творчою особистістю – автором виставки, воїном, громадським діячем, волонтером, ще раз переконуючись, що в житті все можливо.

Олександр Сиваш – Голова ГО “Єдиний центр допомоги учасникам АТО”, ГО “Гадяцька Народна Рада”, Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у м. Гадяч. А ще він – один із учасників “Гадяцького сафарі”, яке вже оповите легендами про сміливість місцевого населення Сумщини та Полтавщини. Злагоджені дії українських військових дозволили розгромити одну з елітних дивізій російської армії. Під час цієї події українські захисники знищили близько 100 одиниць бойової ворожої техніки.

У квітні 2022 року згідно Указу Президента України Олександра Сиваша відзначили “за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі” та нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Для Олександра подібна нагорода не перша. У лютому 2018 йому вручили відзнаку Президента за волонтерську діяльність.

28 лютого 2022 року Олександр Сиваш зазнав поранень у боротьбі з окупантами. Після численних операцій перебував в Полтаві на реабілітації. Прооперований закордоном і ще очікує дві операції у квітні. І от саме під час лікування він відкрив для себе творче хобі – захопився живописом. Що саме підштовхнуло до творчості, як йому, правші від природи, вдається створювати картини лівою рукою, про плани на майбутнє дізнавалися відвідувачі виставки Олександра Сиваша.

Марія Бойко

Фото: Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту