Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрилась виставка Ігоря Єлісеєва «З Києва з любов’ю»

10 березня у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрилась виставка талановитого художника Ігоря Єлісеєва, що народився у Полтаві, а живе і працює в столиці.

У митця відбулись персональні виставки у Києві (1996–2005, 2007–08), Парижі (2004), Санта-Фе (США, 2006).  І ось чудова нагода побачити роботи талановитого майстра – у Полтаві.

Імпульсивний та інтуїтивний живопис Ігоря Єлісеєва зберігає фігуративність, сюжетність. Головна героїня – жінка-незнайомка. Освіта монемунталіста дозволяє йому з легкістю опановувати, як камерні, так і великі просторові роботи.

Також Ігор Єлісеєв талановитий педагог, що викладав спочатку в Національному університеті культури, а нині, після тривалої паузи в авіаційному університету. Це неймовірний дар, поступаючись власною творчістю, віддавати свої знання й уміння учням.

Привітати талановитого земляка завітали колеги-художники, творча інтелігенція та педагоги. Підкреслили важливість події у вітальному слові директор музею, мистецтвознавець, заслужений працівник культури України Ольга Курчакова і голова Полтавської обласної організації НСХУ, заслужений діяч мистецтв України Юрій Самойленко.

Експозиція «З Києва з любов’ю» занурила гостей відкриття виставки у витончений всесвіт образів майстра і подарувала хвилини вишуканої насолоди і щирого спілкування.

 

 

Марія Бойко

Фото – Ігор Лотиш

Перейти до вмісту